خواب شگفت آور یک نیروی حزب اللهی و ارتباط آن با سقوط رژیم صهیونیستی

خواب شگفت آور یک نیروی حزب اللهی و ارتباط آن با سقوط رژیم صهیونیستی

بنا به گزارش مجله خبری جمعیت فرهنگی مذهبی بشارت قدس ، سردار سرلشکر سلیمانی فرمانده سپاه قدس، در گفتگو با سایت نشر آثار مقام معظم رهبری ، ماجرای خواب شگفت آور یک نیروی حزب اللهی و ارتباط آن با سقوط رژیم صهیونستی را تعریف کرد.

بیانات سردار سرلشکر سلیمانی، با موضوع خواب شگفت آور یک حزب اللهی

یکی از برادران حزب اللهی ، اهل تدین و تشرع که در جنوب کشور مسئول بودند ، در حالتی که به تعبیر خودشان ، حالت خواب نبود ، تعریف می کنند که: بانویی آمد و یک یا دو بانوی دیگر در کنارشان بود. در عالم خواب حس کردم حضرت زهرا ( سلام الله علیها ) هستند. رفتم به سمت پاهای مبارکشان .

به عربی به ایشان گفتم که: ببین وضع ما را. ما چه وضعی داریم.

حضرت فرمودند که درست می شود.   گفتم: نه

اصرار داشتم خودم را به پای آن حضرت برسانم و از ایشان چیزی بگیرم. بعد از اصرار کردن؛ ایشان فرمودند: درست می شود.

یک دستمال از داخل روپوش شان بیرون آوردند ، اینجوری تکان دادند و فرمودند : تمام شد.

یک لحظه بعد یک هلی کوپتر اسرائیلی با موشک زده شد و بعد از این ، سقوط رژیم صهیونیستی شروع شد. یعنی زدن تانک ها از اینجا به بعد معادله ای جدید آمد. اولین موشک های کرنت در این جنگ رونمایی شدند. اولین تانک های میر کاوای اسرائیلی که تا به حال به این شکل زده نشده بودند ، نزدیک هفت عدد در یک روز زده شد.

سردار سرلشکر سلیمانی فرمانده سپاه قدس، در این گفتگو اختصاصی، که برای اولین بار پس از تصدی فرماندهی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد ، به بررسی دلایل پنهان و آشکار جنگ 33 روزه ، آثار آن در هندسه جدید منطقه و … پرداختند.

منبع: سایت شبکه العالم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *